АЖИЛЧДЫН МЭДЭЭЛЭЛ

д/д Овог нэр Албан тушаал
1 Доржгочоо Уранбилэг Захирал
2 Чулуунбат Отгонгэрэл Дэд захирал
3 Лхагважав Атар Хүний нөөцийн ажилтан
4 Бямбаа Батгэрэл Сургалтын менежер
5 Хандрагчаа Отгонбаяр Ерөнхий ня-бо
6 Нямкав Орхон Хуулийн зөвлөх дотоод хяналтын ажилтан
7 Батмөнх Мөнхцэцэг Гадаад харилцааны ажилтан
8 Болд Ганбаатар Аж ахуй хариуцсан ажилтан
9 Баасанжав Энхцэцэг Нийгмийн ажилтан
10 Санжаа Байгалмаа Мэдээлэл технологийн ажилтан
11 Баттөр Уртнасан Галерейн эрхлэгч
12 Жигжиддорж Дэлгэрсайхан Эрүүл мэндийн арга зүйч
13 Батсүх Батчимэг Захирлын туслах
14 Санжаа Баярмаа Архив бичиг хэргийн эрхлэгч
15 Дамдинжав Оюунчимэг Нярав
16 Гомбосүрэн Энхтайван Цахилгаанчин
17 Санжаа Чимгээ Лаборант
18 Жамсран Зулбадрах Сантехникийн слесарь
19 Лхамаа Сэнгэдоо Сантехникийн слесарь
20 Цэдэнбалжир Пүрэвжав Сантехникийн слесарь
21 Цэдэнжамц Хишигдаваа Ахлах тогооч
22 Хөхөө Оюундулам Туслах тогооч
23 Хайдав Бямбадорж Хийц бэлтгэгч
24 Шагдарсүрэн Оюун-эрдэнэ Хийц бэлтгэгч
25 Батбаатар Нарангэрэл Уран зургийн анхан шатны багш
26 Баасандагва Булгантуяа Гар урлалын анхан шатны  багш
27 Цэрэн Дуламсүрэн Анхан шатны  багш
28 Сэр-Од Ганцэцэг Үндэсний уран хатгамалын багш
29 Баясгалан Ичинхорлоо Уран баримлын анхан шатны багш
30 Алтангэрэл Үржинханд Хүүхэлдэй бэлэг дурсгалын багш
31 Жадамба Сарантуяа Хүүхэлдэй бэлэг дурсгалын  багш
32 Бадмааваанчиг Батцоож Уран сийлбэрийн багш
33 Мижиддорж Энхбаяр Уран зургийн  багш
34 Дорждэрэм Ганболд Уран зургийн багш
35 Шарав-Иш Баатардалай Уран зургийн багш
36 Рэнчиндорж Энхбаяр Сүрлэн наамалын багш
37 Төртөвшин Ганхуяг Уран хайчилбарын багш
38 Банзрагч Нарантунгалаг Сүрлэн сүлжмэлийн анхан шатны багш
39 Түмэннаст Даваасамбуу Баримал керамикийн багш
40 Эрдэнэочир Бямбасүрэн Арьсан урлалын багш
41 Гүрцоо Туяа Сүрлэн сүлжмэлийн  багш
42 Норжинцэнд Хэнмэдэх Авто машины загвар зохион бүтээх  багш
43 Дампил Лхавга Нисэх онгоцны загвар зохион бүтээх  багш багш
44 Намсрайжав Мөнхтуул Монгол зургийн  багш
45 Галдан Гэрэлмаа Монгол хувцас загьарын багш
46 Дагва Ганбаатар Уран бичлэгийн  багш
47 Дашмягмар Дуламсүрэн Уран бичлэгийн багш
48 Шухар Хишигбуян Жижиүүр
49 Дагва Галаарав Жижиүүр
50 Сандаг Бэгзсүрэн Жижүүр
51 Дамдинцэрэн Сарантуяа Жижүүр
52 Ширнэн Өлзийбаяр Үйлчлэгч
53 Жанцансамбуу Мөнхцэцэг Үйлчлэгч
54 Буянцог Солонго Үйлчлэгч
55 Нэргүй Золжаргал Үйлчлэгч
56 Сэргээжав Болормаа Үйлчлэгч